PROCEstavby, Ing. Zdeněk Černovský, Ph.D.

STAVBY, ÚDRŽBA, REKONSTRUKCE, INSTALACE, ALARM, ELEKTRO, LOXONE

Chytrý dům

Chytrý alarm

Chytré topení

Hodnocení zákazníků

Chytrý alarm JABLOTRON

ALARMY a AUTOALARMY

 

  • Rádi pro klienty implementujeme moderní technologie. Pro ochranu majetku doporučujeme nový český produkt s jednoduchým ovládáním - systém JABLOTRON 100 firmy JABLOTRON ALARMS a.s.. Tato technologie má nejen špičkové parametry, nadčasový design, nejvyšší možnou kvalitu, ale také vynikající záruční a pozáruční servis a poradenství. Jsme přesvědčeni, že volba tohoto systému Vás plně uspokojí.

 

  • Naše firma je certifikována přímo výrobcem, takže Vám jsme schopni garantovat vysokou kvalitu montáže, a také splňujeme podmínky legislativy pro případné přiznání slevy na pojistném.

 

  • Umíme tento systém vhodně propojit s dalšími domácími systémy, např regulace topení, automatizace osvětlení, ovládání vrat, závor, dveřních zámků případně i automatizace zalévání.

 

  • Naše firma již provedla řadu montáží systému JABLOTRON 100 s velmi dobrými výsledky. Z bezpečnostních důvodů bohužel nemůžeme sdělovat detaily o našich předchozích zákaznících.

 

  • Systém JABLOTRON 100 také získal řadu ocenění na tuzemských i zahraničních výstavách. Podrobnosti o nabízeném produktu naleznete v případě zájmu na www.jablotron.cz“

Certifikáty

Interiéry ukázky

Zelená úsporám

Podporujeme regionalni projekty

Občanské sdružení Cesta integrace
Mas Říčansko
Regionální měsíčník Zápraží
Občanské sdružení podporující zdravý rozvoj a hájení kvality života regionu
Klidné město
Občanské sdružení Fialka2